Modrý koník hľadá
brigádnika

Čo je to ten Modrý koník?

Modrý koník je najväčšia stránka pre mamičky a budúce mamičky na Slovensku a jedna z najväčších stránok na Slovensku celkovo. Ak nie si mamička, tak pravdepodobne Modrý koník nepoznáš, ale popýtaj sa pár mamičiek v okolí, rady ti povedia, o čo ide.

Reklamný spot Modrého koníka v ČR alebo je materská dovolenka skutočne "dovolenka"?

Naším poslaním je vytvoriť miesto, kde si všetky mamičky a budúce mamičky spolu pomáhajú.

Ako si predstavujeme ideálneho kandidáta

Hľadáme predovšetkým študenta, ktorý je zodpovedný, chce sa niečo nové priučiť a má čas na brigádu 8-12 hodín týždeňne

Čo budeš robiť?

Predpokladáme, že ovládaš prácu s počítačom MS Excel, MS Word, dokážeš sa ľahko naučiť prácu v jednoduchých programoch a nemáš problém s ľahšou manuálnou prácou ako je, napríklad, balenie produktov.


Kto sú naši klienti

Firmy predávajúce produkty, o ktorých nákupe rozhodujú ženy / matky.

Pár slov o našom tíme

Pri príležitosti vianočného večierku sme se hodili do gala.
Keby sme vtedy tušili, že se fotíme do inzerátu na pracovnú pozíciu :)

Je nás teraz 34 aj s kuchárom - áno, máme vlastného kuchára :-). Kancelárie máme v Ružinove (Bratislava) v jednom veľkom rodinnom dome.

V slovenskom obchodnom tíme sme teraz piati a máme dvoch kolegov v produkčnom tíme, ktorí s obchodním oddelením úzko spolupracujú.


Marek: “Analyzujem obchodné aktivity, rozprávam sa s členmi tímu a snažím sa aby celý tím fungoval ako hodinky. Okrem toho sa starám o vzťahy s mediálnymi agentúrami a kľúčovými klientmi.”

Janka: “Povedala by som o sebe, že som veselá, priama, tvrdohlavá a predaj vnímam ako každodennú súčasť môjho života. V Modrom koníku sa práca stane tvojím hobby a nebudeš sa báť čeliť veľkým výzvam, pretože tento tím ťa v tom nenechá samého."

Mirka: “Som spojka medzi všetkými oddeleniami na koníku a klientovými požiadavkami. Stretávam sa s naozaj zaujímavými ľuďmi z rôzných oblastí podnikania. Vždy sa vzdelávam, aby som klientovi vedela odporučiť / naplánovať adekvátnu formu reklamnej kampane. Pracujem so zaujímavým produktom a možno sa to nezdá, ale dá sa tu taktiež pustiť uzda kreativite. Mám rada otvorenú argumentáciu a výzvy. ”

Dominika: “Naše produkčné oddelenie je kreatívnym priestorom plným možností, nápadov a výziev. Píšem, fotím, editujem a starám sa o priebeh reklamných kampaní, ktorým sa snažím dať podobu blízku mamičkám. Som taký malý spojovací dielik medzi obchodníkom, klientom a našimi používateľkami. ”

Tomáš: “Venujem sa bannerovým kampaniam. Spúšťam, optimalizujem, navrhujem prípadné úpravy, či sám ladím detaily. Mám rád kvalitné aj menej kvalitné vtipy :-)”

Koľko zarobíš

Hodinová sadzba pri aktuálnej pracovnej náplni je 5€ na hodinu, pokiaľ budeš šikovný/á neskôr môžeš rozšíriť svoju pracovnú nápň aj o ďalšie náročnejšie činnosti a Tvoja hodinová sadzba sa zvýši

Odkedy ťa potrebujeme?

Hneď ako to bude možné. Najlepšie by bolo, keby si vedel nastúpiť ihneď.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám toto:

Toto nám neposielaj:

Ak nás tvoj e-mail zaujme, pozveme ťa na pohovor. Ak nie, dáme ti vedieť, že nás nezaujal.

Komu to pošli?

Napíš mi (Marek Vidovič je moje meno) na
marek.vidovic@modrykonik.com
v e-maile mi pokojne tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať

Pekný deň!
Budúci kolegovia z Modrykonik.sk

P.S.: Ak vieš o niekom, komu by sa tento inzerát mohol páčiť, daj mu, prosím, vedieť. Vďaka.