Modrý koník hľadá
obchodníka

...neustále, tento inzerát je aktívny aj teraz.
Hľadáme ľudí, ktorí predávajú radi, sú v tom dobrí a neustále sa v tom zlepšujú.

Čo je to ten Modrý koník?

Modrý koník je najväčšia stránka pre mamičky a budúce mamičky na Slovensku a jedna z najväčších stránok na Slovensku celkovo. Ak nie si mamička, tak pravdepodobne Modrý koník nepoznáš, ale popýtaj sa pár mamičiek v okolí, rady ti povedia, o čo ide.

Reklamný spot Modrého koníka v ČR alebo je materská dovolenka skutočne "dovolenka"?

Naším poslaním je vytvoriť miesto, kde si všetky mamičky a budúce mamičky spolu pomáhajú.

Čo budeš predávať

Väčšinu našich príjmov tvorí reklama, prevažne ide o natívnu reklamu, ktorá je veľmi žiadaná, baví naše používateľky a prináša klientom pekné výsledky.

Kto je naše publikum

Absolútnu väčšinu našich používateliek (t.j. tých, čo stránku aktívne používajú) tvoria mamy vo veku 23-38 rokov.

Neexistuje iné miesto na slovenskom internete, kde je viac matiek a budúcich matiek naraz.

Počet detí
Nemám deti 14%
Mám jedno dieťa 42%
Mám dve deti 34%
Mám tri a viac detí 10%
Tehotenstvo
Som tehotná 17%
Snažím sa otehotnieť 12%
Neplánujem v blízkej dobe 71%
Ženy na Modrykonik.sk

97,8% používateľov tvoria ženy.

Vek používateliek Modrykonik.sk

90% používateliek má 23-38 rokov.

Budeš predávať číslo 1 na trhu

Modrý koník je číslo jedna na internete v segmente žien / matiek / gazdiniek. Mesačne stránku navštívi cca. 600 000 ľudí (Reálnych používateľov). Tu je pár ďalších údajov z IAB monitoru (Oficiálny monitoring IAB Slovakia).

Od Page Views sa odvíja koľko reklamy sa na stránke dá umiestniť. Návštevy (Visits) hovoria o tom, koľkokrát za mesiac niekto príde na stránku. Ak niekto príde za mesiac viackrát, každá návšteva sa počíta samostatne. Čas strávený na Reálneho Užívateľa. To znamená, že ak niekto ide na modrykonik.sk v priemere tam strávi 11 minút, kým odíde na inú stránku.

Ako si predstavujememe ideálneho kandidáta

Vieme, že ideálny kandidát neexistuje, ale keby existoval, tento popis by ho vystihoval


Náplň práce

Aktívne vyhľadávanie nových klientov:

Neskôr, keď už budeš mať svoju databázu klientov, budeš udržiavať vzťahy s týmito klientmi a ponúkať im ďalšie produkty, ktoré sú pre nich vhodné.

Kto sú naši klienti

Firmy predávajúce produkty, o ktorých nákupe rozhodujú ženy / matky.

Pár slov o našom tíme

Pri príležitosti vianočného večierku sme se hodili do gala.
Keby sme vtedy tušili, že se fotíme do inzerátu na pracovnú pozíciu :)

Je nás teraz 34 aj s kuchárom - áno, máme vlastného kuchára :-). Kancelárie máme v Ružinove (Bratislava) v jednom veľkom rodinnom dome.

V slovenskom obchodnom tíme sme teraz piati a máme dvoch kolegov v produkčnom tíme, ktorí s obchodním oddelením úzko spolupracujú.


Marek: “Analyzujem obchodné aktivity, rozprávam sa s členmi tímu a snažím sa aby celý tím fungoval ako hodinky. Okrem toho sa starám o vzťahy s mediálnymi agentúrami a kľúčovými klientmi.”

Svetlana: “Obchod považujem za kreatívne odvetie neskutočných možností, kde musíš s vážnou tvárou (pri chichotaní kolegýň) ponúkať na výmenu mediálny priestor za krtkovanie, alebo nenútene vtipkovať s manažérom celosvetovej korporátnej spoločnosti. Je to hra a je len na tebe, ako ju budeš hrať.”

Michal: “Predaj reklamy je skvelý v tom, že každý klient je úplne odlišný a vyžaduje si to dávku kreativity robiť takýto obchod. Stretávaš sa s ľudmi z rôznych agentúr, majiteľmi menších, no aj väčších firiem, ako aj s marketérmi tých najväčších brandov. Je to výzva, je to zábava, je to stres, no aj pocit zadosťučinenia po odbehnutí dobrej kampane. ”

Janka: ,,Povedala by som o sebe, že som veselá, priama, tvrdohlavá a predaj vnímam ako každodennú súčasť môjho života. V Modrom koníku sa práca stane tvojím hobby a nebudeš sa báť čeliť veľkým výzvam, pretože tento tím ťa v tom nenechá samého."

Mirka: “Som spojka medzi všetkými oddeleniami na koníku a klientovými požiadavkami. Stretávam sa s naozaj zaujímavými ľuďmi z rôzných oblastí podnikania. Vždy sa vzdelávam, aby som klientovi vedela odporučiť / naplánovať adekvátnu formu reklamnej kampane. Pracujem so zaujímavým produktom a možno sa to nezdá, ale dá sa tu taktiež pustiť uzda kreativite. Mám rada otvorenú argumentáciu a výzvy. ”

Dominika: “Naše produkčné oddelenie je kreatívnym priestorom plným možností, nápadov a výziev. Píšem, fotím, editujem a starám sa o priebeh reklamných kampaní, ktorým sa snažím dať podobu blízku mamičkám. Som taký malý spojovací dielik medzi obchodníkom, klientom a našimi používateľkami. ”

Tomáš: “Venujem sa bannerovým kampaniam. Spúšťam, optimalizujem, navrhujem prípadné úpravy, či sám ladím detaily. Mám rád kvalitné aj menej kvalitné vtipy :-)”

Koľko zarobíš

Hľadáme obchodníkov, ktorí sú zvyknutí zarábať veľa a chcú zarábať ešte viac. Ponúkame od 1.200 € (nástupný plat pre absolventa) až do 2.000 €mesačne v závislosti od Tvojich skúseností a od toho, ako rýchlo zvládneš plnohodnotné fungovanie v našom obchodnom tíme.

Odkedy ťa potrebujeme?

Hneď ako to bude možné. Najlepšie by bolo, keby si vedel nastúpiť ihneď, ale ak to možné nie je, vieme počkať. Na kvalitných ľudí sa oplatí počkať.

Čo o našich reklamných kampaniach hovoria klienti

Produkt Kúzelné čítanie nie úplne najjednoduchší, kampaň Dni so značkou nám dala priestor na jeho vysvetlenie. Z blogov a diskusií sme načerpali nové nápady na vylepšenia, či novinky. toto je pre nás veľmi podstatné, pretože na názore našich uákazníkov nám záleží.

Počas trvania kampane sme zaznamenali zvýšený počet návštevníkov nášho eshopu a zároveň zvýšený počet nákupov a celkového obratu. V prípade, že je vaša cieľová skupina na Modrom koníku, odprúčam vám neváhať a spoluprácu absolvovať. Páči sa mi profesionalita, príjemná a priateľská komunikácia, ochota a pomoc pri riešení problémov, interaktivita.

Petronela Bučová - Produktový špecialista,
Albi s.r.o.

Chceli sme skúsiť nový komunikačný kanál na portáli s vysokým počtom používateliek, ktoré sú našou cieľovou skupinou

Z výslednej práce našej ambasádorky sme boli nadšení. Posty s fotografiami a sprievodným textom boli krásne spracované a autentické. Práve autentickosť dnes "letí" a každý má už dosť fotiek z fotobánk. Naša skupina sa pekne rozrástla. Spojenie šikovnej ambasádorky a známej značky môže vytvoriť úspešnú a plodnú spoluprácu, ako to bolo v našom prípade.

Spolu s tímom Modrého koníka sme si sadli, za čo im ďakujem. Aj vďaka nim všetko prebiehalo hladko a bezproblémovo. Je dobré povedať,čo chcete, a oni vám s tým pomôžu.

Ján Zeman - Marketing Manager
Popradské

Naším cieľom bolo oboznámiť s novinkami cieľovú skupinu mamičiek - dali sme im teda novinky testovať a boli sme príjemne prekvapení, koľko spôsobov využitia spotrebiteľky produktom našli.

Kampaň videlo takmer 300 000 používateliek. Všetkým. ktorí by tiež radi skúsili kampaň na Modorom koníku odporúčam, aby si nechali poradiť pri výbere vhodného formátu. Spolupráca s obchodným tímom bola flexibilná a promptná.

Team Rajo a.s.

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť

Pár našich názorov a filozofií

...dosť bolo o nás, teraz niečo o tebe...

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám toto:

Toto nám neposielaj:

Ak nás tvoj e-mail zaujme, pozveme ťa na pohovor. Ak nie, dáme ti vedieť, že nás nezaujal.

Komu to pošli?

Napíš mi (Marek Vidovič je moje meno) na
hladame.obchodnikov@modrykonik.com
v e-maile mi pokojne tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať

Pekný deň!
Budúci kolegovia z Modrykonik.sk

P.S.: Ak vieš o niekom, komu by sa tento inzerát mohol páčiť, daj mu, prosím, vedieť. Vďaka.