UPDATE : Táto stránka je už neaktuálna.

Modrý koník hľadá
obchodníkov a obchodníčky

...neustále, tento inzerát je aktívny aj teraz.
Hľadáme ľudí, ktorí predávajú radi, sú v tom dobrí a neustále sa v tom zlepšujú.

Čo je to ten Modrý koník?

Modrý koník je najväčšia stránka pre mamičky a budúce mamičky na Slovensku a jedna z najväčších stránok na Slovensku celkovo. Ak nie si mamička, tak pravdepodobne Modrý koník nepoznáš, ale popýtaj sa pár mamičiek v okolí, rady ti povedia, o čo ide.

Nenechaj sa týmto videom oklamať. Okrem zábavy tu aj pracujeme, len to sa do imidžového videa moc nehodí :-).

Naším poslaním je vytvoriť miesto, kde si všetky mamičky a budúce mamičky spolu pomáhajú.

Čo budeš predávať

Modrý koník je médium podobne ako časopisy, rádio alebo televízia. Väčšinu našich príjmov preto tvorí reklama. Reklama v rôznych podobách, od bannerovej reklamy, PR článkov až po veľké brandové a komunikačné kampane.

Kto je naše publikum

Absolútnu väčšinu našich používateliek (t.j. tých, čo stránku aktívne používajú) tvoria mamy vo veku 23-38 rokov.

Neexistuje iné miesto na slovenskom internete, kde je viac matiek a budúcich matiek naraz.

Počet detí
Nemám deti 14%
Mám jedno dieťa 42%
Mám dve deti 34%
Mám tri a viac detí 10%
Tehotenstvo
Som tehotná 17%
Snažím sa otehotnieť 12%
Neplánujem v blízkej dobe 71%
Ženy na Modrykonik.sk

97,8% používateľov tvoria ženy.

Vek používateliek Modrykonik.sk

90% používateliek má 23-38 rokov.

Budeš predávať číslo 1 na trhu

Modrý koník je číslo jedna na internete v segmente žien / matiek / gazdiniek. Mesačne stránku navštívi cca. 550 000 ľudí. Tu je pár ďalších údajov z AIMmonitoru (Oficiálny monitoring Asociácie Internetových Médií).

V počte prezretých strán (Page Views) sme na siedmom mieste celkovo, a to v konkurencii všeobecných novín, časopisov. Od Page Views sa odvíja koľko reklamy sa na stránke dá umiestniť.

Návštevy (Visits) hovoria o tom, koľkokrát za mesiac niekto príde na stránku. Ak niekto príde za mesiac viackrát, každá návšteva sa počíta samostatne.

Modrý koník je číslo 1 medzi všetkými monitorovanými webmi v čase strávenom na stránke na jednu návštevu (Average Visit Time). To znamená, že ak niekto ide na modrykonik.sk v priemere tam strávi 13 minúť, kým odíde na inú stránku.

Koľko času strávia návštevníčky nášho webu mesačne na našej stránke. V priemere 2 a 1/4 hodiny každý mesiac. Samozrejme, tie najaktívnejšie strávia na stránke výrazne viac :-)

Kto sú naši klienti

Firmy predávajúce produkty, o ktorých nákupe rozhodujú ženy / matky.

Čo o našich reklamných produktoch hovoria klienti

Na Modrom koníku sme realizovali 3 týždňovú kampaň „Dni s kojeneckou vodou Rajec“. Mamičky aktívne reagovali na naše príspevky v diskusnom fóre, čo nám poskytlo feedback na naše aktivity. Vďaka vlastným témam a súťažiam sme dosiahli vysoko nadpriemernú interakciu mamičiek v porovnaní s inými médiami a to najmä vďaka vhodnej cieľovej skupine, ktorá sa na Modrom koníku nachádza.

Bohuslav Gajdoš - Brand Manager
Kofola SK

S Modrým koníkom spolupracujeme od roku 2013. Máme za sebou komunikačné kampane „Dni s“ ako aj brandingy či bannerové kampane na našich značkách Nutrilon aj Hami.

Modrý koník nám prináša jedinečnú možnosť priamo komunikovať s našimi spotrebiteľmi – mamičkami. Zisťovať, čo si myslia, čo potrebujú, čo ich trápi.

Nie je to monológ, ako to zvyčajne v brandovej komunikácii býva. Snažíme sa lepšie porozumieť našim spotrebiteľom, oni zase spoznávajú lepšie našu značku. Výsledkom tohto dialógu je nadviazanie bližšieho vzťahu a dôvery, čo je na nezaplatenie.

Martina Havrlentová - Junior Brand Manager
Nutrilon

Na Modrykonik.sk sme mali kampaň Mesiac s Billou na jeseň 2013. Počas kampane sme mali možnosť mamičkám nielen bližšie predstaviť náš špecializovaný sortiment, ale aj získať od nich cennú spätnú väzbu o našich supermarketoch.

Milo nás prekvapili výsledky, ktoré zaznamenal týždňový branding Bazáru, ktorý sme mali na jar 2014 počas detskej kampane. Práve kvôli cieľovej skupine tejto kampane bol pre nás Modrykonik.sk jasnou voľbou.

Martina Rumannová - PR specialist
BILLA

Našu kampaň „Dni s TESCO“ na Modrykonik.sk sme nominovali do Stratégií do časti Top Efektivity, keďže nám priniesla zvýšenie návštevnosti stránky o 40% a zvýšenie počtu objednávok skoro na úroveň vianočného obdobia.

Daša Žabokrecká - E-commerce Marketing Manager
TESCO STORES SR

Pár slov o našom tíme

Je nás teraz 26 aj s kuchárom - áno, máme vlastného kuchára :-). Kancelárie máme v Ružinove (Bratislava) v jednom veľkom rodinnom dome.

V obchodnom tíme nás je teraz päť. Zľava: Lukáš, Lenka, Marek, Eva, Filip

V obchodnom tíme nás je teraz päť. Zľava: Filip, Eva, Marek, Lenka, Lukáš

V obchodnom tíme nás je teraz päť. Zľava: Lukáš, Lenka, Marek, Eva, Filip

Marek: “Analyzujem obchodné aktivity, rozprávam sa s členmi tímu a snažím sa z celej duše, aby výsledky obchodného tímu boli čo najlepšie. Okrem toho sa starám o vzťahy s mediálnymi agentúrami a kľúčovými klientmi.”

Lenka: “Rada sa stretávam s klientmi, ktorým ponúkam zaujímavý mediálny priestor na Modrom koníku. Mojím záujmom je zdokonaľovať a učiť sa nové veci v online prostredí. Naučila som sa už sama nasadzovať aj bannery :-)”

Lukáš: “Obchod si zakladám na dobrých vzťahoch s klientom. Som stále dobre naladený, milujem obedy od nášho super kuchára a podobne ako Lenka bojujem s nasadzovaním bannerov.”

Eva: “Oceňuji chytrost, důvtip a jednání na rovinu. Mám ráda výzvy a úspěch. S tímto názorem a cílem se starám o kampaně klientů, kteří jej chtějí dosáhnout.”

Filip: “Chlapec pre všetko :-) Hlavne spúšťam, sledujem a vyhodnocujem kampane. Riešim aj bártrové spolupráce. Inak som všade, kde sa niečo deje a nasávam informácie kde sa dá.”

Prečo hľadáme obchodníkov?

Máme veľa kvalitného reklamného priestoru, ktorý nestíhame predávať.

Čo chceme dosiahnuť

Chceme vybudovať profesionálny tím obchodníkov, ktorí budú kvalitne reprezentovať značku Modrý koník a hlavne budú úspešne predávať naše produkty klientom, ktorí ich potrebujú.

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť

Pár našich názorov a filozofií

...dosť bolo o nás, teraz niečo o tebe...

Ako si predstavujememe ideálneho kandidáta

Vieme, že ideálny kandidát neexistuje, ale keby existoval, tento popis by ho vystihoval

Čo budú tvoje úlohy

 1. Aktívne vyhľadávanie nových klientov.
  • Prvotné kontaktovanie vhodných potenciálnych klientov. Najmä telefonicky a e-mailom.
  • Obchodné stretnutia a prezentovanie našich reklamných produktov: bannery, komunikačné kampane ako je “Mesiac s“, PR články, súťaže, ankety, mailingy. Niekedy priamo u klienta, niekedy v súčinnosti s mediálnymi agentúrami.
  • Vypracovanie ponúk a objednávok.
  • Príprava podkladov ku reklamným kampaniam.
  • Zapisovanie udalostí do CRM a plánu reklamných kampaní na stránke.
  • Dohliadanie nad vystavenými faktúrami, či boli uhradené.
  • Pri veľkých kampaniach prezentácia výsledkov kampane klientovi.
 2. Neskôr, keď už budeš mať svoju databázu klientov, budeš udržiavať vzťahy s týmito klientmi a ponúkať im ďalšie produkty, ktoré sú pre nich vhodné.

Peniaze, peníze, peneži

Hľadáme obchodníkov, ktorí sú zvyknutí zarábať veľa a chcú zarábať ešte viac. Ponúkame 700 € základ a 10% províziu z predaja. V najlepších mesiacoch očakávame, že budeš predávať za viac ako 20 000 € (t.j. viac ako 2700 € mesačne plat).

Hľadáme niekoho, kto už v predaji niečo dokázal. Preto ak si doteraz nikdy nezarábal predajom viac ako 1500 €, tak nám nepíš. Chceme niekoho, kto je schopný predajom zarobiť minimálne 1500 € mesačne (áno, budeme chcieť, aby si nám to nejak vydokladoval).

Odkedy ťa potrebujeme?

Hneď ako to bude možné. Najlepšie by bolo, keby si vedel nastúpiť ihneď, ale ak to možné nie je, vieme počkať. Na kvalitných ľudí sa oplatí počkať.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám toto:

Toto nám neposielaj:

Ak nás tvoj e-mail zaujme, pozveme ťa na pohovor. Ak nie, dáme ti vedieť, že nás nezaujal.

Komu to pošli?

Napíš mi (Marek Vidovič je moje meno) na
hladame.obchodnikov@modrykonik.com
v e-maile mi pokojne tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať

Pekný deň!
Budúci kolegovia z Modrykonik.sk

P.S.: Ak vieš o niekom, komu by sa tento inzerát mohol páčiť, daj mu, prosím, vedieť. Vďaka.