UPDATE 16.4.2013:Táto stránka je už neaktuálna. Našli sme vďaka nej dvoch nových kolegov - Braňa a Andreja, ktorých aj touto cestou u nás vítam.

Hľadáme poctivého programátora

Žiadneho ninju, rockstar ani wizarda, ale poctivého, nefalšovaného programátora s rozhľadom.

Kto sme

Naša malá spoločnosť sa volá Asmira. Existujeme už pár rokov a prevádzkujeme social networks zamerané hlavne na ženy - o svadbe, o deťoch a o bývaní. Tieto prevádzkujeme momentálne v 5 krajinách (.sk, .cz, .de, .fr a .uk). Najsilnejší sme zatiaľ v .sk, kde máme mesačne cca 6M visits od cca 1M users a napr. v bazáre máme 1M active items. Našim cieľom je byť podobne úspešný aj v ostatných európskych krajinách.

Ak ešte nemáš manželku a deti, tak pravdepodobne naše stránky nepoznáš (na .sk sú to mojasvadba.sk, modrykonik.sk a modrastrecha.sk), ale popýtaj sa pár mamičiek alebo neviest v okolí, rady ti povedia, o čo ide (98,5% registered users sú ženy). Viac nájdeš na www.asmira.com.

Je nás teraz 19 aj s kuchárom (áno, máme vlastného kuchára :-). Z toho 5-ti developujeme.

Offices máme v Ružinove (Bratislava) v jednom rodinnom dome. V lete grilujeme a oberáme čerešne. Raz za tri mesiace dáme firemnú párty - vo vedľajšom dome našťastie večer nikto nie je.

Kto by boli tvoji priami kolegovia (development team)

Momentálne nás je v development teame 5.

Čo používame teraz

Prečo sa u nás fajn developuje

Alebo pár našich názorov a filozofií
... dosť bolo o nás, teraz niečo o tebe ...

Aký je náš budúci kolega?

A.k.a. "Must have"

Čo by ešte mohol vedieť

A.k.a. "Nice to have"

Ok, táto ponuka ma zaujala. Čo teraz?

  1. Napíš nám na robert.veres@asmira.com (v maili môžeš rovno tykať, ajtak si neskôr budeme tykať)

    Čo nám určite napíš:
    Čo nám posielať nemusíš:
  2. Ak nás tvoj email zaujme, pozveme ťa na pohovor. Ak nie, dáme ti vedieť, že nás nezaujal.
  3. Pohovor bude asi trochu dlhší, radi by sme ti dali aj nejaké praktické úlohy (email znesie veľa, dôležité je, či vieš skills o ktorých nám napíšeš aj reálne použiť). Po pohovore nám nechaj viac času, aby sme si pokecali aj s ostatnými.
  4. Ak ťa vyberieme, dostaneš najprv úlohu na doma. T.j. nejaký konkrétny projekt (feature), ktorý potrebujeme urobiť. To je samozrejme platená vec, ako keby si robil pre nás externe.
  5. Ak po odovzdaní projektu usúdime (aj my, aj ty), že sa k sebe hodíme, že sa nám dobre spolu pracuje, podpíšeme zmluvu a si u nás.

Money, Money, Money

Držíme sa toho, že kvalitná práca má byť kvalitne zaplatená. Ohodnotenie bude závisieť od tvojich schopností, znalostí a skúseností.

Pekný deň!

Nice people from Asmira