UPDATE 2.8.2013: Táto stránka je už neaktuálna. Našli sme vďaka nej nového kolegu Jamieho, ktorého aj touto cestou u nás vítam.

Hľadáme grafika - dizajnéra

so zameraním na web a user interface

Cca. pred mesiacom sme hľadali programátora, tentokrát hľadáme do nášho tímu (interne na full-time) skúseného grafika so zameraním na web a UI. Niekoho kto nedizajnuje len pekné veci ale aj funkčné veci. V zmysle vety: "Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works."

Kto sme?

Naša spoločnosť sa volá Asmira. Existujeme už pár rokov a prevádzkujeme populárne social networks zamerané hlavne na ženy - o svadbe, o deťoch a o bývaní. Stránky prevádzkujeme momentálne v 5tich krajinách: Slovensko, Česko, Nemecko, Francúzsko, UK. Najsilnejší sme zatiaľ na Slovensku, kde napr. náš modrykonik.sk má mesačne cca 4.5M návštev. Pre porovnanie napr. najväčšia nemecká stránka o materstve urbia.de má 9.5M. Našim cieľom je byť úspešný aj v ostatných európskych krajinách tak ako na Slovensku. Nebude to jednodnoduché, ale berieme to ako výzvu.


A tu sme (skoro všetci) pekne pokope.

Ak nie si žena súca na vydaj alebo budúca mamička, pravdepodnobne naše projekty nepoznáš (na Slovensku to sú mojasvadba.sk, modrykonik.sk a modrastrecha.sk), ale popýtaj sa pár mamičiek alebo neviest v okolí, rady ti povedia, o čo ide (98,5% registrovaných užívateľov sú ženy). Viac nájdeš na www.asmira.com.

Je nás teraz 20 aj s kuchárom (áno, máme vlastného kuchára :-). V development teame, ktorého by si bol členom nás je teraz 7. Offices máme v Ružinove (Bratislava) v jednom veľkom rodinnom dome.

Prečo hľadáme grafika - dizajnéra?

Nemáme v tíme nikoho, kto by bol vyslovene zameraný na grafiku. Takého 100% grafika - dizajnéra (samozrejme so zameraním na web, UI a mobile). Niekoho kto sa tomu venuje naplno, má o tom kopec naštudované, kopec praxe, pravidelne sa v tom vzdeláva, zlepšuje sa, sleduje všetky trendy, proste tým žije. Momenálne u nás 2ja ľudia tvoria dizajn stránky popri iných veciach (programovaní, marketingu atď.). A to chceme zmeniť. Chceme naše produkty posunúť kvalitatívne na ďalšiu úroveň.

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť

Alebo pár našich názorov a filozofií
... dosť bolo o nás, teraz niečo o tebe ...

Čo očakávame

A.k.a. "must have"

Čo je fajn keď vieš - ale nemusíš

A.k.a. "nice to have"

Money, Money, Money

Od kedy ma potrebujete?

Ok, táto ponuka ma zaujala a spĺňam požiadavky. Čo teraz?

Pekný deň!

Nice people from Asmira :)


P.S. Ak poznáš niekoho komu by sa mohol tento inzerát páčiť, daj mu prosím vedieť. Vďaka!