UPDATE : Táto stránka je už neaktuálna.

Modrý koník hľadá traffic manažéra

s nularočnými skúsenosťami

Čo je to Modrý koník?

Modrykonik.sk je najväčšia stránka pre ženy na Slovensku. Mesačne ju navštevuje viac ako polmilióna žien. Vo veku 20-39 rokov k nám chodí každá druhá žena na Slovensku. Prevádzkujeme aj českú verziu, tú nájdeš na Modrykonik.cz.

Čo má u nás na starosti traffic manažér?

Traffic manažér nasadzuje na stránku reklamu a dbá o to, aby odbehla podľa plánu.

Ako vyzerá v praxi typický deň traffic manažéra?

Modrý koník tím

Vo firme je nás 27 aj s dvomi kuchármi - áno, máme vlastných kuchárov :-) Na obchodnom oddelení (ktorého budeš súčasťou) nás je momentálne 6. Kancelárie máme v Bratislave (časť Ružinov) v jednom veľkom rodinnom dome.


Akí sme?

Pár našich presvedčení a filozofií.

Zmena je život

Nič nie je definitívne, všetko sa časom mení. Aj naša stránka, náš tím, aj reklama. Snažíme sa čo najviac pozorovať, testovať a keď cítime, že by sa niečo dalo robiť lepšie, zmeníme to. Preto buď pripravený/á na zmeny, o ktorých zatiaľ nevieme ani my :-)

Chyby, učenie, experimenty, data

Kto nič nerobí, nič nepokazí. Každý z času na čas urobí nejakú chybu alebo sa mu niečo nepodarí. Dôležité je vedieť si chybu priznať a nabudúce to skúsiť urobiť lepšie. Stále experimentujeme, meriame, skúšame nové veci, uvažujeme, ako čo vylepšiť a popritom zaznamenáme kopec neúspechov. To isté čaká aj teba. Tešíš sa? (Tip: správna odpoveď je “jasné, že hej, neviem sa dočkať”).

Baví nás to, čo robíme

Možno to znie divne, ale do práce sa vyslovene tešíme - aspoň teda väčšinou :-). Robíme radi to, čo robíme, a vidíme v tom zmysel. Spoločne budujeme niečo, čo sa za ostatné roky stalo už pevnou súčasťou životov mnohých žien. Preto aj k sebe hľadáme niekoho, kto nepovažuje prácu za nutné zlo, ale niečo, čo ho napĺňa a rozvíja.

Pár "pracovných" fotografií

Takto to u nás (občas) vyzerá.

Dosť bolo o nás, teraz niečo o tebe.

Čo od teba očakávame?

Čo za to?

Na túto pozíciu počítame s hrubou mzdou 800 - 1200 EUR. Bude to samozrejme závisieť od tvojich schopností.

Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala?

Pekný deň!
Budúci kolegovia z Modrykonik.sk

PS: Ak tento inzerát nie je pre teba, ale poznáš vhodného kandidáta, daj mu, prosíme, o tejto ponuke vedieť. Ak vďaka tebe niekoho na pozíciu zoberieme, neminie ťa zaslúžená odmena (500 EUR). Stačí ak nám potom povie, vďaka komu sa o pozícii dozvedel. Ďakujeme!